Kdo jsme

Jsme hrdou českou společností, která nabízí své služby v oboru elektrotechniky jako dodavatel jednoúčelových strojů, výrobních linek a robotických pracovišť pro průmyslovou automatizaci

Kromě řešení pro průmyslovou automatizaci nabízíme také systémy měření a regulace, digitalizace anebo elektromontáže pro technologie budov.

Náš příběh

Příběh naší společnosti začíná v roce 2012, kdy jsme jako živnostníci v oboru elektrotechniky začali pracovat pro významné firmy po celém světě. Hlavní naší činností bylo v té době bylo PLC programování, programování robotů a elektromontáže.

Během několika let jsme se potkali s dalšími skvělými odborníky a s některými spolupracujeme dodnes. Proto jsme se rozhodli, že se staneme plnohodnotným partnerem ve světě elektrotechniky jako společnost, a v roce 2019 jsme založili firmu Bencos, s.r.o. Během uplynulých let jsme pracovali na projektech s firmami jako je Volkswagen, Daimler AG, Schenck, GEA Brewery Systems, Knauf, Actipack.

Jsme hrdou českou společností, která má velký zájem o to, aby byla kvalitním a stabilním partnerem pro další projekty v oboru elektrotechniky.

Profile picture

Pavel Blumentritt

CEO společnosti Bencos s.r.o.

Naše historie

Bencos history Bencos history