test Kariéra | BENCOS Automation

Kariéra

V naší společnosti se celou dobu snažíme o profesionální a přátelský kolektiv, který si uvědomuje důležitost dobře odvedené práce a cílů celého pracovního kolektivu. U nás věříme, že takový kolektiv vždy nabízí svým zákazníkům kvalitní služby, za které je náležitě odměněn. My se za takový kolektiv považujeme a určitě vás rádi do našeho kolektivu přivítáme.

Do naší společnosti nehledáme nutně jen zaměstnance, ale jsme otevřeni i spolupráci se živnostníky.

PLC Programátor (student nebo čerstvý absolvent)

extend card

Náplň práce

  • Příprava programů PLC a SCADA
  • Spolupráce na tvorbě dokumentace
  • Pomocné práce při zprovoznění stroje anebo linky

Požadavky

  • Zájem o automatizaci
  • Základní znalosti s ručním nářadím
  • Nebát se kolektivu
  • Být připravený na samostatnou práci
  • Chuť cestovat
  • Znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Naučíme tě programovat nejpoužívanější moderní technologie
  • Dozvíš se, jak správně číst elektro dokumentaci
  • Budeš mít volnou pracovní dobu
  • Budeš-li dobrý, vyděláš si hodně peněz

Programátor robotů FANUC, KUKA (Junior)

extend card

Náplň práce

  • Příprava offline programu
  • Uvedení do provozu v naší výrobě a u zákazníka
  • Diagnostika problémů a optimalizace stávajících realizací

Požadavky

  • Zájem o průmyslovou automatizaci
  • Základní znalosti programování robotů FANUC nebo KUKA
  • Dovednost číst v elektro dokumentaci
  • Být připravený na samostatnou práci u zákazníka

Nabízíme

  • Práce na mezinárodních projektech
  • Flexibilní pracovní doba